Blog

Neodešla. Nekřičí. Nehádá se. Jen už nemluví. A právě v tomhle bodě se dlouholeté vztahy nezačnou lámat navenek, ale tiše se vyprázdní zevnitř. Žena ještě funguje, ještě drží rytmus dne, ještě všechno zvládá. Ale něco v ní se stáhlo. Ne proto, že by byla slabá. Právě naopak. Protože byla silná příliš dlouho.

Víš, jak to je, když máš toho tolik uvnitř, ale stejně to všechno držíš v sobě? Když se chceš s něčím podělit, ale vlastně ani nevíš, jestli to má cenu? Protože kolikrát už jsi mluvila… a nikdo pořádně neposlouchal.Tak se to v tobě začne usazovat. Ta drobná zklamání. Ten pocit, že "no, ono to nějak půjde". Ta únava z toho,...

Když žena odchází od násilnického partnera
Začátek nové cesty plné odvahy