Proč láska sama o sobě nevyhrává?
26.09.2025
Možná vás to překvapí, ale jedna z nejbolestnějších forem samoty není ta, kdy sedíte doma sami. Je to ta, kdy ležíte vedle člověka, kterého milujete, a přesto se cítíte nekonečně osamělí.
Díky aplikacím a sociálním sítím máme pocit, že "tam venku" je vždy někdo lepší. Místo aby lidé řešili, co se dá zlepšit u sebe i partnera, utíkají hledat nový začátek. Jenže takto se sbírají začátky, ne životy.
Proč vás partner najednou štve a proč je to možná dobře
"Chtěla jsem víc pozornosti." "Čekal jsem, že budeme víc spolu." Ale nikdo to nahlas neřekl.